Přeskočit na obsah
logo Ostrava

OPATŘENÍ K NÁVŠTĚVÁM OD 16.11.2021

Datum publikování: 18.11.2021

Vážení příbuzní a přátelé,

vzhledem k situaci, která se stále přiostřuje a počty nakažených stoupají, je nutno dodržovat pravidla vztahující se k návštěvám našich klientů mimo zařízení.

Pokud klient odchází, nebo přichází z návštěvy v době návštěvních hodin, může jej vyzvednout a doprovodit na úsek rodinný příslušník, který dodrží pravidla návštěvy – čestné prohlášení, test, očkování, prodělání nemoci.

Pokud klient odchází, nebo přichází z návštěvy mimo návštěvní hodiny, pracovník recepce zavolá na úsek a pracovník úseku klienta doprovodí na recepci, nebo si jej tam vyzvedne při příchodu z návštěvy.

Klient, který je v ochranné lhůtě, nebo je očkován nemusí při příchodu nic dokládat.

Klient, který nemoc neprodělal, není očkován, musí v den návratu do Domova Sluníčko absolvovat test na Covid -19 v některém z testovacích center a tím se prokázat ještě před příchodem na úsek.

V případě pozitivity testu bychom velmi uvítali telefonické oznámení, že se klient bude vracet s pozitivním testem, abychom získali čas k přípravě prostředí pro nakaženého klienta.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Tato opatření mají platnost do odvolání, to znamená, že pokud se situace nezmění, budou platit i v době vánočních svátků

V Ostravě 16. 11. 2021

Mgr. Marek Tejzr

ředitel organizace