Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Dárečky od dětí ze ZŠ Ostrava – Poruba – Pokorného

Datum publikování: 15.12.2020

V předvánočním čase, který je nejkrásnějším obdobím  v celém roce myslí na naše klienty Domova Sluníčko nejen jejich rodiny, ale také děti ze základní školy Ostravě Porubě- Pokorného, kteří chtějí formou dárečků udělat radost a potěšit je.

Tímto vřelým srdečným  gestem udělají učitelé spolu s dětmi našim klientům  velikou radost, protože jsou vyrobeny ručně a s láskou. Pod stromeček  klienti dostanou od porubských dětí  krmítko pro ptáčky, které budou postaveny v naší překrásné zahradě Domova Sluníčko. Tímto darem děti  pomůžou našim klientům  v mnoha směrech.

Krmítka budou sloužit nejen  k relaxaci při pozorování ptáčků, ale také k procvičení jemné motoriky , kterou budou procvičovat pomocí  sypání a drobení  krmiva .

Kromě ručně vyrobených krmítek, také klienti od dětí obdrží překrásné keramické andělíčky s vánočními přáníčky.

Dárečky, které jsou vyrobeny ručně jsou nejkrásnější dárečky od srdce, proto si toho velmi ceníme a moc vážíme. Dětem a jejich učitelům  moc děkujeme za krásné výrobky, ale především za laskavost, kterou pro naše klienty dárky udělají.

Dětem a učitelům přejeme krásný předvánoční čas plný pohody a hlavně zdraví.

Dárečky byly předány koordinátorce Domova Sluníčko  p. Evě Skácelové , která je našim klientům předá  dne 23.prosince při příležitosti rozsvícení vánočního stromku.

Rozsvícení vánočního stromku je každoroční vánoční tradice spojená s vysíláním Sluníčkového rádia, kde se také poděkuje vybranou písní jednotlivých úsekům.

Přejeme krásný předvánoční čas.