Přeskočit na obsah
logo Ostrava

Poděkování

2020

 

Dne 14.5.2020  převzal pan ředitel Mgr. Marek Tejzr jako dar od Masarykovy Univerzity v Brně 5 ks počítačů pro naše klienty. Děkujeme!

 

 

PODĚKOVÁNÍ:   Společnost Lactalis CZ, která  provozuje Mlékárnu Kunín se rozhodla, že našemu   personálu a klientům věnuje balíček jejich výrobků.  Jedná se o mléčné výrobky pod značkou Mlékárny  Kunín, konkrétně jogurtové nápoje, kefíry a acidofilní mléka. Společnost zastupuje také značku Président a ta nabízí výborný čerstvý sýr s bylinkami. 

 

Poděkování do Sluníčka – od rodiny Pabjanovy

 

Poděkování paní Petře Křižákové, která  společně s několika dětmi nakreslila obrázky nejen pro svou maminku, ale i pro ostatní klienty, aby jim v této nelehké době udělala radost. 

 

Velké díky patří obecně prospěšné společnosti JINAK, o.p.s (pod vedením paní ředitelky Mgr. Martiny Chlápkové) a její sociálně terapeutické dílně, kteří se v těchto těžkých chvílích rozhodli osladit nám život a upekli nám velmi chutné a zároveň zdravé dorty. Také nám darovali 50 ks šitých roušek. Moc děkujeme, že na nás myslíte! 🙂

PODĚKOVÁNÍ RODINÁM KLIENTŮ

Vážení rodinní příslušníci,

děkujeme Vám za Vaše projevy podpory a uznání, které nám projevujete v tomto nelehkém období. Vážíme si Vašich slov uznání naší práce, jsou pro nás velmi důležitá.

Naše poděkování patří i konkrétně JUDr. Janu Biolkovi a paní Gabriele Peroutkové za jejich podporu a vlídná slova v těchto, pro všechny, náročných dnech.

Také bychom rádi poděkovali všem těm, kteří se nezištným způsobem podíleli na šití roušek pro naše pečující, a to konkrétně paní Šárce Flamové, paní Věře Částkové, paní Janě Franczykové, paní Nadě Mrovcové, paní Ritzové,  paní Krulové, paní Krtulové, paní Spášilové a naší bývalé paní ředitelce Ing. Haně Ježkové.

PODĚKOVÁNÍ FIRMÁM 

Velké poděkování patří firmě Vestibul interier, Ostrava a jejímu řediteli p. Hrušajovi, kteří se s velkou vervou pustili do šití roušek pro naše pracovníky (aktuálně již ušili 130 roušek a na dalších pracují), a Unicredit Bank a panu Ing. Staňkovi, kteří nám předali 80 roušek.   DĚKUJEME!

Mgr. Marek Tejzr , ředitel Domova Sluníčko

2019

PODĚKOVÁNÍ DOMOVA SLUNÍČKO SPOLUPRACUJÍCÍM ORGANIZACÍM A SPONZORŮM – rok 2019:

    Adra     Dogma     Ježíškova vnoučata      Sponzoři

PODĚKOVÁNÍ pí. ředitelky z Domova pod Vinnou horou z Hlučína

Poděkování

 

PODĚKOVÁNÍ ZA HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ

Ostravský muzikant, skladatel, textař, komik, bavič, ale také překladatel a učitel angličtiny Jiří Krhut  si na nedostatek práce rozhodně stěžovat nemůže. I přes své vytížení se rozhodl uspořádat vystoupení pro klienty našeho domova, které se uskutečnilo 2.října 2019. Přítomné pobavil svými písničkami i historkami, věnované naší šumné Ostravě, při kterých si senioři zavzpomínali na mnohé z našich ostravských zvláštností. Bavili se dobře i senioři z Domova pod Vinnou horou v Hlučíně i senioři z přívozského Slunovratu, kteří přijali naše pozvání. Klienti si pochutnali na dobré kávě a koláčích, které patří k dobré zábavě a setkání s člověkem, který svůj čas bezplatně věnoval starším lidem a dokázal jim zpříjemnit deštivé říjnové odpoledne.  MOC DĚKUJEME!!!      Pavla Sýkorová