Přeskočit na obsah
logo Ostrava

SOBOTNÍ SPOLEČENSKÉ HRY S PANEM ŘEDITELEM a PEČENÍ PALAČINEK

Datum publikování: 19.10.2020

Dne 17. 10. 2020 v rámci dopoledních sobotních aktivit ve společnosti pana ředitele a ostatních klientů úseku A1 se v jídelně konaly společenské hry- karty ,ŠACHY nebo hra ,, Člověče nezlob se ,,.

Klienti se po celou dobu velmi bavili a byli rádi, že s nimi tráví  p. ředitel sobotní deštivé dopoledne a s každým si zahraje hru , která je pro každého jinak  oblíbená. Hrou byla zároveň procvičována jemná motorika spojená  s kognitivními funkcemi.

Kromě společenských her také probíhalo společné setkání klientů v Ateliéru dobrých nápadů pod vedením paní Skácelové a paní Tauchenové , kde bylo pečení s ochutnávkou palačinek a výbornou marmeládou. Klienti si na palačinkách velmi pochutnali a zároveň si v rámci skupinových aktivit společně popovídali o různých tématech, které byli zrovna na pořadu dne.

Řediteli moc děkujeme za účast ve hrách a těšíme se na další společné chvíle strávené s klienty jiných úseků.

V této velmi nelehké době se Našim klientům snažíme  s empatii věnovat , aby se necítili osamoceni, měli pocit jistoty ,bezpečí a abychom jim nahrazovali rodinu , která je pro  všechny z nás  tak důležitá.