Přeskočit na obsah
logo Ostrava

VINOBRANÍ

Datum publikování: 25.10.2021

20.10. 2021 se v odpoledních hodinách sále Domova Sluníčko konala další z krásných akcí. Tentokrát se jednalo o Vinobraní. Akci zahájil ředitel p. Mgr. Tejzr a kromě úvodního slova a vnesení dobré nálady hned do začátku, přidal také malý kvíz na téma „víno“. Poté si slovo převzala koordinátorka p. Skácelová a prozradila, jak bude ubíhat odpoledne.

Krásně nazdobené stoly se prohýbaly pod občerstvením, které k vínu prostě nesmí chybět. Pro všechny byly nakrájeny klobásy, různé druhy sýrů, chléb i okurky, ale nechybělo ani hroznové víno. Každý si mohl vybrat, zda si přeje bílé, růžové, či červené víno. Nechyběla ani káva. Celé odpoledne nás provázela živá hudba v režii sester Procházkových s p. Liborem Pavlem, které již známe a jsme rádi za každou jejich návštěvu.

Troufám si říct, že si akci užili všichni přítomní klienti i jejich rodinné doprovody. V průběhu odpoledne se někteří klienti prostřídali a přicházeli pak další a další. Jíst i pít bylo po celou dobu stále co, ale energie není bezbřehá a akce tak vydržela do pozdních odpoledních hodin.

Děkuji všem, kdo se jakkoliv podíleli na přípravách i průběhu vinobraní.

Za ergotým Petra